دانلود پروژه در مورد نیروگاه های تولید پراکنده

نظرات 0

دانلود پروژه شماره 202: نیروگاه های تولید پراکنده (نیروگاه خورشیدی)
این مقاله 90 صفحه، به زبان فارسی و با فرمت ورد میباشد.


دانلود خلاصه مقاله نیروگاههای تولید پراکنده برای اطلاعات کامل و خرید اینترنتی این پروژه (202) اینجا کلیک کنید
*** لینک های پرطرفدار ***فهرست مطالب این پایان نامه:

 

-  گرم شدن زمین و تغییر اب و هوا

 

-   برخی پیامدهای شناخته شده ناشی از تغییرات آب و هوا

-    تاریخچه انرژی های نو

-    انرژی های نو

-    نیروگاه خورشیدی

-    تبدیل فتوولتاییک

-  سیستم های دیگر خورشیدی

-  مصارف و کاربردهای فتوولتاییک

-  انتخاب بهینه نیروگاه های تولید پراکنده در مناطق جغرافیایی ایران

-  محاسبه هزینه های سرمایه گذاری

-  طرح نصب سلول های خورشیدی برای دانشگاه ازاد گناباد

-  منابع و مناخذ


نمونه ای از متن این پروژه

(نیروگاههای جدید در قرن حاضر)

مقدمه

-  گرم شدن زمین و تغییر آب وهوا ( بر گرفته شده ازمنبع  1و2:

-  با آغاز انقلاب صنعتی  که در اوایل قرن نوزدهم میلادی و وباعث پیشرفت بشرشد.،تغییرات گوناگونی نیز در زندگی انسانها رخ داده است.نیاز بشر به انرژی و مصرف انواع سوخت های فسیلی مثل زغال سنگ، نفت و گاز طبیعی باعث افزایش زیاد گازهایی مانند دی اکسید کربن(CO2 ) در جو شده میشود.افزایش جمعیت کره زمین که باعث خراب کردن زمین ها و ساختن خانه ها ، تخریب جنگل ها، افزایش فعالیت های کشاورزی و دامداری و تولید ضایعات جامد و مایع شده است. رشد جمعیت و پیشرفت تکنولوژی در قرن اخیر به رشد میزان تقاضای حامل های انرژی تبدیل شده است.

ما انسانها با مصرف انرژی حاصل از سوخت های فسیلی و تولید بیش از حد گازهای گلخانه ای توازن انرژی زمین را بهم می زنیم.با  ادامه روند افزایش میزان تقاضا و مصرف انرژی در چند وقت آینده تغییر ساخت و ساز،زیاد کردن فعالیت های کشاورزی و دامداری و افزایش ضایعات جامد و مایع پدیده گلخانه ای را در جو زمین تشدید خواهد کرد. مدل های جوی پیش بینی می کنند که تا سال 2100 ، دمای کره زمین از 1 تا 5.3 درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت که این مقدار بیش از تغییرات دمایی 10000 سال گذشته خواهد بود. شکل 1 روند تغییرات دمایی زمین را در دو قرن اخیر نشان میدهد. انتشار روز افزون گاز های گلخانه ای، تغییر در ضریب انکعاس زمین و آلودگی حرارتی، عوامل مختلفی هستند که بر سرعت پدیده تغییر آب وهوا تا ثییر می گذارند و در این بین تاثیر و اهمیت گازهای گلخانه ای بسیار بیشترو مهم تر خواهد بود.

 

 -     نتیجه گیری :

همانطور که از بحث ها می توانیم نتیجه بگیریم این است که ما انسانها داریم با استفاده زیاد از سوخت های فسیلی حیات کره زمین را به خطر می اندازیم.می بینیم که استفاده بیش از حداز سوخت های فسیلی گاز های گل خانه ای را اضافه می کند. این گازها برای انسانهای نسل های آینده مضر است. حال باید دست بکار شویم و تا وقتی که وضعیت کنونی بدتر نشده است راهی برای استفاده کمتر از سوخت های فسیلی بدست بیاوریم و از آنها بیشتر استفاده کنیم.